15.07.2016

NEW! On-line дослідження від IVOX

logo-ivox

 

Компанія іVOX – це бюро повного циклу в сфері онлайн досліджень. Залежно від потреб клієнта менеджери компанії  підтримують його на всіх стадіях проведення дослідження через Інтернет: редагування, програмування, хостинг анкет, збір даних, базовий аналіз, звітність, координація проекту.

Базові елементи діяльності іVOX в Україні:

  1. Онлайн дослідження за допомогою програмного забезпечення Socratos
  2. Дослідницька онлайн панель іVOX

SOCRATOS

Socratos – це комплексне програмне рішення, яке дозволяє керувати усім процесом дослідження у режимі онлайн. Socratos є ідеальним дослідницьким інструментом для Інтернет-анкет будь-якого типу: CATI, CAWI, CAРI. Багатогранність функцій, легкість використання, зручність попереднього перегляду роблять Socratos надзвичайно зручним для користувача.

За допомогою Socratos значна частина процесу дослідження стала повністю автоматизованою:

  • Створення онлайн анкет: зручний та привабливий дизайн опитувальника, можливість використовувати більш як 42 типи запитань
  • Запрошення респондентів: за допомогою e-mail, веб-лінків, спливаючих вікон
  • Керування панеллю: реєстрація, відбір, керування адресами
  • Аналіз та звіти: обчислення, таблиці, перехресні таблиці, графіки, експорт даних
  • Керування проектами: відслідковування результатів у режимі реального часу, виявлення неотриманих запрошень, зворотній зв’язок з респондентами, статистика про середню тривалість заповнення анкети, оцінка ефективності вебмедіа, різноманітна статистика відносно панелі

Socratos – це не просто програмне забезпечення, це рішення, створене дослідниками для дослідників. Тому воно повністю відповідає потребам фахівців у сфері кількісних досліджень.

ОНЛАЙН ПАНЕЛЬ іVOX

іVOX має доступ до панелі з більш ніж 70 000 респондентів в Україні. Онлайн панель – це попередньо відібрана група респондентів, які висловили своє бажання брати участь в Інтернет – опитуваннях добровільно і на постійній основі. Перед тим, як стати членом панелі, кожен респондент заповнює реєстраційну анкету, яка включає соціально-демографічні характеристики, особливості способу життя та інші дані, на основі яких iVOX відбирає респондентів для кожного дослідження.

Детальну інформацію про компанію іVOX можна отримати на сайті http://www.ivox.com.ua/