15.07.2016

Історія компанії

Центр SOCIS – була та залишається провідною в Україні соціологічною компанією, що займається соціально-політичними та маркетинговими дослідженнями.

Роки членства в GALLUP International Association, спільна робота зі світовим лідером – TNS, а також висока професійна підготовка персоналу забезпечує належну якість, надійність та ефективність роботи Центру, які роблять співробітництво з компанією привабливим для замовника.
Сьогодні основним напрямом діяльності Центру SOCIS є дослідження різноманітних соціальних проблем, вивчення громадської думки, проведення маркетингових досліджень, а також участь в міжнародних наукових проектах і програмах соціологічної спрямованості.

Товариство з обмеженою відповідальністю „Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS” веде свою історію з 1988 року.

 

history

 

1988 — Вперше в Україні група фахівців Українського відділення Всесоюзного Центру вивчення громадської думки (ВЦИОМ) починає проводити соціальні і маркетингові дослідження.

1993 — У листопаді 1993 року відбувається офіційна презентація ТОВ „СОЦИС”.

1994 — Центр SOCIS стає асоційованим, членом міжнародної дослідницької асоціації GALLUP International Association. Це було визнання наших методів та технологій, високих стандартів нашої роботи.

1997 — Центр SOCIS – повноправний член GALLUP International Association.

2002 — З метою поглиблення спеціалізації на зміну ТОВ „СОЦИС” утворюється дві самостійні компанії: маркетингова компанія TNS – Україна (до якої перейшли права повноправного членства в Gallup International Association) і Центр соціальних та політичних досліджень СОЦИС

2007 — У зв’язку зі зміною стратегії розвитку Центру SOCIS відновлюється напрям маркетингових досліджень і відповідно відбувається зміна назви на Центр соціальних і маркетингових досліджень SOCIS і логотипу компанії.

Сьогоднішній Центр SOCIS має все необхідне для проведення різного роду досліджень – від розробки програми дослідження до підготовки звіту.  • Одна з найбільших і досвідчених опитувальних мереж в Україні, яка забезпечує необхідну якість проведення польового етапу досліджень.
  • Висок окваліфіковані спеціалісти в галузі інформаційних технологій, соціології, психології, маркетингу та політичних технологій.
  • Спеціальне програмне забезпечення для обробки даних, статистичного аналізу та підготовки звітів різної складності.
  • Багатий досвід міжнародного співробітництва, проведення міжнародних порівняльних досліджень, включно з експертними опитуваннями політичної еліти.

Центр SOCIS є колективним членом Соціологічної асоціації України, членом міжнародної дослідницької мережі WORLD_DRIVES association. Eastern European Network з штаб-квартирою в м. Цюріх (Швейцарія). Центр SOCIS представлений також в щорічному директорії членів Всесвітньої Асоціації дослідників громадської думки (WAPOR) і Американської Асоціації дослідників громадської думки (AAPOR) “Blue Book”.

3
1
2