«УКРАЇНА – РЕГІОНАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ПРАВОСУДДЯ В КРАЇНАХ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА»

SOCIS у партнерстві з компанією Іpsos з жовтня 2019 року до квітня 2020 року проводить загальноукраїнське дослідження  «Україна – регіональне дослідження системи правосуддя в країнах Східного Партнерства».

Дослідження є частиною міжнародного проекту, в якому беруть участь 10  країн: Вірменія, Грузія, Молдова, Україна, Албанія, Боснія, Косово, Чорногорія, Північна Македонія та Сербія.

Замовниками проекту є Світовий Банк та Європейська комісія.

Мета проекту: отримання даних щодо функціонування системи правосуддя  в різних країнах та проведення відповідного порівняльного аналізу.

Дослідженням охоплені різні цільові групи:

  1. Доросле населення України (проводяться CAPI з використанням репрезентативної загальнонаціональної вибірки (n=1000) та бустеру осіб, які мають досвід участі в судових справах (n=600)
  2. Керівники приватних підприємств (проводяться CAPI з використанням загальнонаціональної вибірки, репрезентативної за типом та розміром підприємств (n=800), та бустеру підприємств, які мають досвід участі в судових справах (n=200)
  3. Приватні адвокати, зареєстровані у відповідному Реєстрі адвокатів України (проводяться CAPI з використанням загальнонаціональної вибірки, репрезентативної за кількістю адвокатів у кожній з областей України) (n=700)
  4. Прокурори у всіх прокуратурах України, включно з Генеральною прокуратурою (роздаткове анкетування, загальна вибірка складає n=1500 прокурорів)
  5. Судді та адміністративний персонал судів всіх рівнів (роздаткове анкетування, вибірка складає n=1000 суддів та n=800 представників адміністративного персоналу в судах)

Всі відповіді  респондентів є анонімними та суворо конфіденційними. Отримані дані будуть аналізуватися в узагальненому вигляді без ідентифікації окремих респондентів та їх відповідей.

Попередні результати  дослідження очікуються в першій половині 2020 року і сприятимуть інформуванню населення України про поточні та майбутні реформи системи правосуддя, зусилля, докладені для її модернізації, відстеженню результатів реформ тощо.

Контактні дані для більш детальної інформації щодо дослідження:

+380 (44) 536-91-38 – головний офіс SOCIS

+ 380 (97) 314-18-02 – Олександр Чашковський, директор SOCIS

+ 380 (50) 346-89-16 – Оксана Бандурович, координатор проекту в Україні

+380 (67) 555-02-99 – Євген Печинський, менеджер польового етапу

Офіційний лист щодо дослідження:

Офіційне звернення Виконавчого директора SOCIS: