Електоральна ситуація у місті Львові перед другим туром виборів голови Львівської ОТГ – ЛИСТОПАД 2020

Інформація про дослідження

Вибірка: дослідження було проведено в усіх адміністративно-територіальних районах міста та в населених пунктах, які входять до меж Львівської об’єднаної територіальної громади.
Результати репрезентують доросле населення Львова за такими показниками як вік (старші 18 років), стать, а також поділ міста на райони.

Метод опитування:
Телефонне опитування (САТІ) з використанням планшетів (1000 респондентів) та анкетне опитування F2F (1000 респондентів).
Загалом було опитано 2000 респондентів.
Дата проведення дослідження 29 жовтня – 10 листопада.

Основні результати дослідження:

Серед усіх опитаних респондентів 67 % брали участь у першому турі виборів міського голови, які відбулися 25 жовтня. 57 % з них заявляють що точно підуть голосувати 22 листопада, 22,5 % – скоріш за все і 11 % ще не вирішили. Не підуть голосувати 10 % опитаних.

Результати другого туру остаточно залежатимуть від явки виборців та мобілізації кандидатами власного електорату. Серед тих, хто точно піде голосувати 44,5 % підтримують Олега Синютку і 42,9 % – Андрія Садового. А серед тих хто точно піде на вибори та визначився зі своїм вибором результат буде  51 % на 49 % на користь Олега Синютки.

Якщо явка біде високою і прийдуть на вибори і ті, хто допускає що візьме участь у виборах то співвідношення становитиме вже 49,8 проти 50,2 відповідно.

Виборці, які голосували за інших кандидатів на другому турі в більшості своїй підтримують Олега Синютку (виборці Р.Кошулинського (Свобода), Я.Рущишина (Голос), І.Кузьмака (НРУ), І.Васюника).

Голоси І.Зінкевича (Варта) приблизно порівно розподіляються між двома учасниками другого туру.

Андрія Садового на другому турі готові підтримати виборці Т.Кльофи (Слуга народу) і Ю.Гвоздович (УГП).

 

Завантажити прес-реліз у форматі .pdf
Завантажити презентацію у форматі .pdf